Zobrazují se příspěvky se štítkemvšechno úplně všechno. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemvšechno úplně všechno. Zobrazit všechny příspěvky

22 listopadu, 2015

Všechno, úplně všechno


****
Od nakladatelství Jota mám pouze jednu jedinou knihu. A tak jsem se to rozhodla napravit. A své volby rozhodně nelituji! Všechno, úplně všechno jsem zhltla na posezení.