Zobrazují se příspěvky se štítkemekniha. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemekniha. Zobrazit všechny příspěvky

21 května, 2017

Falešný polibek



Bylo nebylo, kdysi dávno, mé dítě, žila princezna stejně malá jako ty. Vládla celému světu. Když rozkázala, i světlo ji poslechlo. Slunce, měsíc i hvězdy poklekaly a vstávaly podle toho, jak ukázala. Bylo nebylo… Ty časy jsou pryč. Teď mám v náručí jen tuhle zlatookou dívenku. Na tom záleží. Konec cesty. Příslib. Naděje. Pojď, dítě. Je čas jít. Než přijdou mrchožrouti. Věci, které vytrvají. Věci, které zůstávají. Věci, o kterých se s ní neodvažuji mluvit. Po cestě ti povím víc. O Předtím. Bylo nebylo, kdysi dávno…

22 listopadu, 2015

Všechno, úplně všechno


****
Od nakladatelství Jota mám pouze jednu jedinou knihu. A tak jsem se to rozhodla napravit. A své volby rozhodně nelituji! Všechno, úplně všechno jsem zhltla na posezení.