Tak jsem si udělala ještě takovou malou předvánoční objednávku z Albatrosu. Zaujaly mě Harryho omalovánky, a také jsem si chtěla dokoupit Selekci, jelikož mi první díl chyběl. Jsem z tohoto unboxingu zklamaná. Selekce přišla poničená, a omalovánky se mi uvnitř vůbec nelíbí (což je holt můj problém).
