19 srpna, 2015

Unboxing 12

 Našla jsem príma neomezený kód na 30% slevu a poštu zdarma na Albatros. A to jsem nemohla nevyužít!..:D Nedobytný balík...:D

 Asi v milionu kartonu..:D


Novinka, kterou mám vyhlédnutou už pár dní (možná týdnů?! :D). Ta obálka mě prostě dostala...Navíc, česká autorka, české prostředí a fantasy. Moc se těším:)

Anotace 

Když se Štěpán vydá na Valpuržinu noc hledat čarověník, který si chce naroubovat, netuší, že v tomto okamžiku se změní celý jeho život. V lese narazí na tři tajemné postavy, jež promění tuto malou noční výpravu v děsivou noční můru. Ovšem Štěpán má štěstí v neštěstí, protože ve stejný den narazí na Jindřišku, která jediná mu může pomoci. A tak se začne rozvíjet příběh plný tajemství (a samozřejmě i lásky), odehrávající se v doslova kouzelné krajině Českosaského Švýcarska.

6 komentářů:

 1. Kód mám svůj sice na 25% ale i tak ho dost využívám, knížku si užij, mě zatím neláká. Možná mě přesvědčí až nějaká recenze :)

  OdpovědětVymazat
 2. O tejto novinke som už počula, ale obsahovo ma až tak neláka, avšak kto vie, možno to bude dobrá kniha :-) Prajem príjemné čítanie :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zatím je to trochu zvláštní, každopádně dobrý námět:).

   Vymazat