04 března, 2017

Slaďák


Pozor, pozor, je tu velká/malá komiksová love story. Připravte si kapesníčky a tunu čokolády.

Opravdovou lásku nemusí provázet jen obří gesta jako z Romea a Julie. Někdy je důležitější nabídnout útěchu tomu druhému třeba jen proto, že mu vystydl čaj. Slaďák je dojemným, roztomilým, humorným a autobiografickým zápisníkem jedné lásky, kterou sledujeme od zamilovaných smsek až po první společné bydlení.
Malé intimnosti jako společné čtení, sledování televize nebo objednávání pizzy na gauč zaručeně rozesmějí nebo rozpláčou každého, kdo někdy prožíval vlastní slaďák. Partnerem autorky, který v kreslených epizodách ze života vystupuje, je navíc tvůrce komiksu Hilda Luke Pearson. Světy Slaďáku a Hildy se tak místy vtipně prolínají, čtenář ale musí být ve střehu.

Slaďák je kniha postavená na skutečných událostech ve vztahu mezi dvěma komiksovými autory - Lukem Pearsonem, autorem Hildy a Philippou Rice. Tato drobná knížečka, nesoucí se v retro stylu, je opravdu rozkošná, zanechává milý pocit u srdce a i její příběh stojí za to!

Love story téměř beze slov a přece výmluvná, nás provede přes první rande po skvěle fungující vztah dvou angličanů. Zasmějete se při vtipných momentech počátku vztahu a zachmuříte při první hádce.

Ať tak, či onak, kniha stojí za pozornost a bude skvělým dárečkem vaší drahé polovičce♥.






Nejlepší ceny najdete zde
https://www.srovname.cz/vyhledat/katalog?search=sla%C4%8F%C3%A1k


Žádné komentáře:

Okomentovat