24 dubna, 2016

Knižní výzva - 20 knih přečteno


Tady je výčet:Greye jsem kupovala kamarádce, ale nedao mi to. Byl super, pěkně napsaný oproti předchozí trilogii. Rozhodně je na autorce vidět pokrok.  
Hodnotím 90%.
Na Greye jsem navázala trilogií (ale pouze 2. a 3. dílem), která už mě tolik nebavila, hrozně mě štvala "vnitřní bohyně" a "podvědomí" nebo "svědomí" či co. Jinak byly knihy také fajn, čtivé.
Hodnotím 70 - 85 %.

Tuto knihu jsem viděla na databázi knih mnoha lidmi doporučovanou. Už nikdy víc! Odpad odpadu! Hodnotím: Odpad!
http://adrisbooks.blogspot.cz/2016/04/nocni-mury.html
Po tolika sexu jsem se obrátila úplně opačným směrem - na dětskou literaturu. Noční můry jsou naopak perfektním počtením pro lidi všeho věku! Hodnotím 100%.

http://adrisbooks.blogspot.cz/2016/03/zamilovana-hypnotizerka.html
Hypnotizérka je jedním z autorčiných prvotních počinů a bylo to cítit. Avšak nic neztratila z čtivosti a nápaditosti. Hodnotím 80%.

Ságu Twilight jsem si znovu přečetla, protože v televizi dávali její filmovou verzi. Jsem unešená. Ohromně skvělá sága a já ji mohu číst pořád znovu a znovu a znovu... Hodnotím 100%.
9 komentářů:

 1. Na celou Twilight se chystám! Četla jsem první díl a ten jsem si zamilovala! :3
  Greye jsem na jednom blogu vyhrála, ale pořád mi ještě nepřišel, takže mamka trpí, jelikož je pro ni :D :)
  Přeji pěkné čtení dalších knih! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No to se nedivím, nesnáším, když lidi výhry dlouho neposílají...

   Vymazat
 2. Hypnotizérku dnes začnu číst, mám přečtené předchozí knihy od Moriarty a byly výborné.
  Giveaway

  OdpovědětVymazat
 3. Teďka jsem si dokoupila k Twilight ještě Krátký druhý život Bree Tannerové za 39 Kč v Levných knihách. Jelikož i Twilight mám v pevné vazbě a ten obrázkový průvodce taky, tak mám teďka krásnou sadu, co mi k sobě pěkně ladí :)).

  OdpovědětVymazat
 4. Gratulujem k dosiahnutiu 20 vo výzve :-) Žiadnu z týchto kníh som nečítala, i keď mnohé poznám či už sériu 50 Shades alebo Twilight :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Twilight jsem přečetl již minulý rok a plánuji si celou ságu koupit v originále. Párkrát se mi taky stalo, že mi všichni jednu knihu doporučí. Bohužel je to pak odpadová kniha. ☺☺☺ Ať se ti daří v plnění knižní výzvy☺.

  Měj se moc hezky, Mimozemšťanka

  OdpovědětVymazat